Піщані пляжі у Хорватії
 Перегляд

Піщані пляжі у Хорватії

 

Хоча пляжі Хорватії в основному скелясті та кам'янисті, це не означає, що шанувальники піску не знайдуть тут собі місця. Збираючись на відпочинок у Хорватію, з легкістю знайдете місця, в яких морські хвилі розбиваються об гарячий пісок, а пошук наступних піщаних пляжів  може стати хорошою ідеєю для подорожі по цій країні.     

Пляж Сунь на острові Лопуд

Лопуд це мальовничий острів, розташований в 14 кілометрах від Дубровника і входить до складу так званих Елафітських Островів, де протягом століть відпочивали заможні мешканці цього славного міста Хорватії. Рисою, яка його відрізняє, є багата рослинність і незабутній краєвид, багатьом туристам до смаку, перш за все, пляж Сунь, який тягнеться у здовж затоки з такою ж назвою. Пляж доглянутий, дуже довгий, так що не доведеться засмагати серед натовпу. Його розпізнавальним знаком є поділ на дві частини, одна з яких призначена для нудистів, а інша для любителів купальних костюмів. Поділ не є надто строгим, якщо серед нудистів з'явиться один „текстильний”, ніхто не буде розглядати це, як проблему.

Пляж Саплунара на острові Млет

Млет це самий віддалений, витягнутий на південь Хорватії острів, розташований на Адріатиці. Туристи із задоволенням його відвідують, захоплюючись флорою, прекрасним пейзажем та спокоєм. Млет - це тиша, релаксація, відпочинок, але не обділена увагою гостей. Перевагою острова Млет також є піщана лагуна, яка знаходиться в його південно-східній частині. Розташований тут пляж, справжній рай для тих, хто хоче милуватись красою природи та Адріатики, очима його перших мешканців. Дрібний, чистий пісок та прозоре море налаштовують на позитивні емоції, а навколишня тиша змушує Вас забути про те, що потрібно робити після відпустки. Головне, недалеко від пляжу, знаходиться густий ліс, де можна сховатися, відпочити від спеки.  

Плава пляж у місті Водиці

Місцевість Водиці розташована поблизу міста Шибеник з населенням, не рахуючи сезону, близько 6 тисяч жителів. Але з настанням літа Водиця стає містом і портом, густо заселеним туристами, серед яких багато наших співвітчизників. Розраховувати тут на тишу, спокій і можливість насолоджуватись самотністю не варто, але якщо Ви мрієте трішки розважитись, зайнятись водними видами спорту, насолоджуватись купанням та посидіти у барі на пляжі Плава, то це місце Вас не розчарує. Це великий та прекрасний пляж на території міста, протяжністю чотири кілометри уздовж берегу, піщані ділянки переплітаються з гальковими. У будь-якому місці цього пляжу можете розраховувати на цікаві розваги, пункти прокатів шезлонгів і водного обладнання. Також тут можна скоштувати знатні страви місцевої кухні. 

Пляж Бачвіце у Спліті

Побувавши у Спліті, це залишиться, як один із приємних спогадів про Хорватію, не вдасться приховати той факт, що друге за величиною хорватське місто може нам запропонувати не тільки історичні пам'ятки, які захоплюють дух у грудях. Туристам також до смаку розташування поблизу Спліта пляжів, серед яких особливої уваги заслуговує пляж Бачвіце. Як місцеві мешканці, так і туристи, часто говорять , що це один з найгарніших піщаних пляжів Хорватії, а відвідавши його, Ви переконаєтесь, що про нього говорять без перебільшення. Пляж знаходиться в кілометрі ходьби від центру міста, так що, Вам не знадобиться його шукати. Щоб повною мірою насолодитись принадами пляжу, необхідно виконати єдину умову - дуже рано прийти на пляж, так як піщаний пляж та вода дуже швидко заповнюється людьми. Поруч з пляжем знаходиться недорогий пункт прокату шезлонгів та парасольок і, якщо прийти трохи пізніше, можете не знайти місця для їх розташування.

Пляж Стончица на острові Віс

Ще 25 років тому іноземні туристи не могли і мріяти про відпочинок на острові Віс. Часто хорвати і самі не знали про його красу, в основному, цей острів використовували для воєнних цілей. Сьогодні і його віддали у розпорядження туристам, а останні в свою чергу можуть насолоджуватись унікальним піщаним пляжем Стончица, яка розташувалась у затоці з такою ж назвою. Затока знаходиться на північному сході острова, він особливий не лише через дрібний пісок і кристально чисте море, але і мілководдя. Тому у воді можуть плескатися маленькі діти, які не вміють плавати та можна не боятися за їхню безпеку.  Рекомендовані статтіКоментарі

Кількість переглядів: 2352

(508) Автор:

Рекомендовані об'єкти

Pajo

Оребіч 2 - Півострів Пелешац

Море: 480m
Пляж: 480m

Dubravka

Оребіч 2 - Півострів Пелешац

Море: 300m
Пляж: 350m

Kornati

Оребіч 2 - Півострів Пелешац

Море: 400m
Пляж: 450m


Mladenka

Оребіч 1 - Півострів Пелешац

Море: 120m
Пляж: 120m

Veselko-Tanja

Оребіч 1 - Півострів Пелешац

Море: 80m
Пляж: 100m

Angela

Оребіч 2 - Півострів Пелешац

Море: 250m
Пляж: 250m


ПОПЕРЕДНЯ СТАТТЯ НАСТУПНА СТАТТЯ+7 499 918 3138


Зачекайте, будь ласка
Дякуємо!
Помилка